Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Si të regjistroheni

Për të publikuar një ofertë ju duhet të keni llogarinë tuaj, pra të regjistroheni.

Klikoni lart në të djathtë të ekranit “Regjistrohu”. Në formën që iu shfaqet plotësoni:

 1. Emër përdoruesi;
 2. Email (duhet të jetë i vlefshëm)
 3. Fjalëkalim (fshije fjalëkalimin që gjenereohet automatikisht dhe krijo një të ri të paktën 7 karaktere të gjatë)

si te regjistrohesh per te postuar

10 Përgjigje tek “Si të regjistroheni”

 1. ali leka10/05/2013 @ 16:30

  si mond te rregjistrohem per te publikuar

 2. si mund te regjistrohem per te publikuar

 3. genti09/02/2014 @ 12:11

  Si mund te regjistrohem. Kur vendos emrin e perdoruesit me del kjo qe vijon:

  GABIM: Përgjigja e reCaptcha anti-spam ishte e pasaktë. DHE NUK MUND TE REGJISTROHEM

 4. shefqet29/03/2014 @ 13:57

  si te regjistrohem ?

 5. licjana17/02/2015 @ 18:31

  si te regjistrohem

 6. trandafile10/10/2016 @ 19:29

  jeni te mrekullueshem!

Shkruaj një përgjigje

Ju duhet të keni hyrë për të komentuar.

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

 • Taksa për ndërtesat 0.05% për qytetarët,...

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Taksa për ndërtesat 0.05% për qytetarët, 0.15% për bizneset

  Ministria e Financave ka përcaktuar taksën për ndërtesat: 0.05% për qytetarët dhe 0.15% për bizneset. Drafti zyrtar i projektligjit “Për taksat vendore” që është pjesë e paketës fiskale 2018 përcakton pikërisht këto nivele. Sipas ligjit të ri: “Baza e taksës mbi ndërtesat është vlera e ndërtesës, që llogaritet në përputhje me metodologjinë dhe procedurat e […]

 • Taksa e luksit edhe për makinat 6+1

  by në 24/10/2017 - Comments Off on Taksa e luksit edhe për makinat 6+1

  Rreth 909 autovetura janë të regjistruara me kapacitet 6+1 të cilat, sipas DPTSHRR, i janë nënshtruar modifikimeve për arsye të evitimit të kësaj takse. Efekti negativ në buxhetin e shtetit është 19.000.000 lekë nga mostaksimi i këtyre automjeteve të cilat konsiderohen makina luksi. Për këtë qëllim u propozua ndryshimi i ligjit për rritjen e kapacitetit të vendeve […]

total