Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Si të postoni një ofertë

1. Pasi keni hyrë në profilin tuaj (ose jeni regjistruar) klikoni “Posto ofertë”. Postimi i ofertave është FALAS.

 

2. Zgjidhni kategorinë ku do të postoni: p.sh. 1. Automjete – 2. Vetura – 3. Fiat dhe klikoni butonin “VAZHDO”

3. Plotësoni fushat. Fushat me * duhet të plotësohen patjetër, në fund klikoni butonin “DERGO PER PUBLIKIM”.

4. Lexoni rregulloren dhe nëse jeni dakord me të, klikoni “DERGO PER PUBLIKIM”. Sapo të aprovohet njoftimi do të shfaqet menjëherë në website.

11 Përgjigje tek “Si të postoni një ofertë”

 1. leskoviku06/08/2013 @ 19:59

  nuk jam ne gjendje te postoj asnje oferte- nuk me del mundesia te kaloj me tej pasi selektoj shes pronesi. si mund te rregullohet?

  • Perpiquni te ndiqni keto hapa:
   1. Klikoni “Posto nje oferte”
   2. Zgjidh nje kategori: Kliko tek “Prona ne shitje”
   3. Kliko “zgjidhni”: Kliko cfare prone shisni, p.sh. Apartament
   Ne fund klikoni “Vazhdo”

 2. Fatmir pershendetje,
  Pervec ofertave dhe njoftimeve te klasifikuara, 100oferta.com ka dhe rubriken “Blog” ku ju jeni te mirepritur te shkruani temen tuaj dhe mendojme se eshte e drejte te publikohet tek nenmenuja “Info treg”. Na dergoni tekstin dhe fotot e shkrimit tuaj dhe ne do ta botojme (pas nje redaktimi letrar) menjehere. Faleminderit nga 100oferta.com

 3. Pervec botimit ne blogun e 100oferta.com, do ta shperndajme tek “target grupi” i interesuar, pra studiot grafike dhe shtypshkronjat.

 4. sem_al24/06/2014 @ 03:17

  si mundet te me dali harta vendi ku ndodhet objekti? google map?

 5. Deshira Kumi07/07/2014 @ 09:36

  Si te ofroj per tu shitur nje makine automatike per kafe expres Bosch TCA 6301 ne gjendje pak te perdorur

 6. Henri henri17/08/2017 @ 18:19

  Nuk i deklaroj dot 2 objekte te postuara ketu te shitura. Cte bej?

Shkruaj një përgjigje

Ju duhet të keni hyrë për të komentuar.

10 shitjet e fundit

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

total