Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Si të postoni një ofertë

1. Pasi keni hyrë në profilin tuaj (ose jeni regjistruar) klikoni “Posto ofertë”. Postimi i ofertave është FALAS.

 

2. Zgjidhni kategorinë ku do të postoni: p.sh. 1. Automjete – 2. Vetura – 3. Fiat dhe klikoni butonin “VAZHDO”

3. Plotësoni fushat. Fushat me * duhet të plotësohen patjetër, në fund klikoni butonin “DERGO PER PUBLIKIM”.

4. Lexoni rregulloren dhe nëse jeni dakord me të, klikoni “DERGO PER PUBLIKIM”. Sapo të aprovohet njoftimi do të shfaqet menjëherë në website.

11 përgjigje deri “Si të postoni një ofertë”

 1. leskoviku06/08/2013 @ 19:59

  nuk jam ne gjendje te postoj asnje oferte- nuk me del mundesia te kaloj me tej pasi selektoj shes pronesi. si mund te rregullohet?

  • Perpiquni te ndiqni keto hapa:
   1. Klikoni “Posto nje oferte”
   2. Zgjidh nje kategori: Kliko tek “Prona ne shitje”
   3. Kliko “zgjidhni”: Kliko cfare prone shisni, p.sh. Apartament
   Ne fund klikoni “Vazhdo”

 2. Fatmir pershendetje,
  Pervec ofertave dhe njoftimeve te klasifikuara, 100oferta.com ka dhe rubriken “Blog” ku ju jeni te mirepritur te shkruani temen tuaj dhe mendojme se eshte e drejte te publikohet tek nenmenuja “Info treg”. Na dergoni tekstin dhe fotot e shkrimit tuaj dhe ne do ta botojme (pas nje redaktimi letrar) menjehere. Faleminderit nga 100oferta.com

 3. Pervec botimit ne blogun e 100oferta.com, do ta shperndajme tek “target grupi” i interesuar, pra studiot grafike dhe shtypshkronjat.

 4. sem_al24/06/2014 @ 03:17

  si mundet te me dali harta vendi ku ndodhet objekti? google map?

 5. Deshira Kumi07/07/2014 @ 09:36

  Si te ofroj per tu shitur nje makine automatike per kafe expres Bosch TCA 6301 ne gjendje pak te perdorur

 6. Henri henri17/08/2017 @ 18:19

  Nuk i deklaroj dot 2 objekte te postuara ketu te shitura. Cte bej?

Shkruaj një përgjigje!

Ju duhet të keni hyrë për të shkruar një koment.

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

 • E ardhmja e makinave

  prej në 14/09/2017 - Comments Off on E ardhmja e makinave

  Nga Dieter Zetsche: Kryetar i Bordit Drejtues të Mercedes-Benz   Kur diskutohet e ardhmja e makinave, shpesh thuhet se duhet të zgjedhim: Motor elektrik ose motor me djegie? Privat ose publik? Me drejtues ose vetëdrejtuese? Njeri apo robot? Në Daimler ne i shohim gjërat ndryshe. Ne jemi të bindur se kjo nuk ka “ose”. Prandaj ne […]

 • Panairi Frankfurt Motor Show 2017

  prej në 13/09/2017 - Comments Off on Panairi Frankfurt Motor Show 2017

  Panairi më i madh i makinave në Evropë, Frankfurt Motor Show 2017, hapi dyert për vizitorët dhe të apasionuarit e makinave. Kjo është ngjarja më e rëndësishme automobilistike e Gjermanisë dhe sivjet po zhvillohet një moment kritik për të zotët e shtëpisë: BMW, Volkswagen, Mercedes, Porsche dhe Audi. Modele të reja dhe makina konceptuale pafund janë ato […]

total