Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Si të kërkoni oferta

Janë disa mënyra shumë të thjeshta dhe efikase për të kërkuar ofertat e publikuara tek 100oferta.com

1. Kërkoni një ofertë!

Në faqen kryesore, është një kuti kërkimi në të cilë mjafton të shkruani çfarë kërkoni dhe nëse dëshironi zgjidhni kategorinë, pastaj klikoni ikonën e lupës, ose “Enter” në tastierë!”

 

2. Kërkoni nëpërmjet kategorive.

Nëse shkoni tek menuja e parë “Kategoritë”, shfaqen kategoritë kryesore, të cilat ndahen në nënkategori të tjera. Klikoni tek një prej kategorive (ku interesoheni), p.sh. AUTOMJETE dhe do të shfaqen gjithë ofertat për automjete sipas kohës së publikimit, ndërsa në të djathtë janë nënkategoritë psh.VETURA, më pas zgjidhni përsëri nënkategorinë për llojin e veturës, p.sh. VW

3. Kërkimi i detajuar sipas filtrave

Mund të kërkoni sipas filtrave të ndryshëm kur keni klikuar në një kategori. P.sh. për makinat, sipas çmimit (duke shkruar intervalin e çmimit, p.sh. nga 1000 – 2000 Euro), vitit të prodhimit, llojit të karburantit, kilometrave të përshkruar etj, ndërsa për shtëpi mund të kërkoni edhe sipas sipërfaqes, çmimit/m², vendndodhjes, llojit të ndërtimit etj.

Shkruaj një përgjigje

Ju duhet të keni hyrë për të komentuar.

10 shitjet e fundit

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

total