Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Kodi i kuponit për të përfituar 10% ulje çmimi tek RCA

Ju mund të përfitoni 10% ulje çmimi për çdo rezervim të makinave me qira nga kompania RCA, e cila vë në dispozicion një flotë prej më shumë se 150 makinash me qira.

Me çmimet më të lira të makinave me qira, duke filluar nga 9 Euro/ditë dhe me destinacione në të gjitha qytetet kryesore, RCA ofron gjithashtu rezervimet online.

 

Uljen e çmimit mund ta përfitoni në dy mënyra:

 1. Rezervo tani online tek rentacarinalbania.al dhe përfitoni automatikisht 10% ulje çmimi duke vendosur kodin 100oferta gjatë rezervimit, siç tregohet në figurën më poshtë

makina me qira tirane

2. Përfitoni 10% ulje çmimi duke kopjuar në telefonin tuaj kuponin më poshtë, me të cilin mund të paraqiteni tek zyrat e RCA në adresën: Hotel Rogner Tirana, Albania

rca kupon

Për çdo informacion që mund t’ju nevojitet ju lutem kontaktoni në:

 • Email: reservations@rentacarinalbania.al
 • Phone/Fax: +355 4 22 40 819
 • Mob.: +355 69 20 39 077

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

total