Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Audi R8 Spyder 2014, përmirësimi i përsosmërisë

Bota e makinave 03/03/2014

Mes shumë risive të Audi R8 Spyder 2014 është një buton me shenjë “pikëçuditëse”. Shtypni butonin më poshtë levës së re me shtatë marshe S Tronic dhe paneli në kroskot shfaq, ” Sport mode! ” Shtypeni përsëri  dhe makina përgjigjet me entuziazëm…! “Ndjesia e duhur, në të dy variantet, kambio paraqet një përmirësim të rëndësishëm për një makinë që ishte gati e përsosur. Vazhdo leximin …

922 herë e lexuar, 0 herë sot

  • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

    by në 29/09/2018 - 0 Komente

    ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

  • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

    by në 29/09/2018 - 0 Komente

    Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

20 shitjet e fundit