Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Si të rrisni numrin e fansave, vizitave nëpërmjet 100oferta.com

Produkte nga 100oferta.com 07/07/2014

Ju mund të keni diçka për të shitur dhe këtë ofertë doni ta lexojnë sa më shumë njerëz; mund të keni një faqe interneti, ku doni që të vijnë sa më shumë vizitorë për të marrë informacion rreth shërbimeve apo prodhimeve tuaja; mund të keni një faqe në Facebook, nëpërmjet së cilës qëndroni në kontakt të vazhdueshëm me klientët tuaj, duke ju prezantuar atyre gjithçka doni të shisni.
Pra nuk ka rëndësi nëse shisni vetëm një telefon, apo keni një agjenci imobilare me më shumë se 1.000 oferta për të publikuar. Ajo që ju duhet është, që ky informacion të përhapet sa më shumë aty ku duhet, pa qënë nevoja të bezdisni gjithë ditën me email-e spam, që e kanë efektin shumë të shkurtër (madje ka mundësi të futeni në listën e zezë ndonjë ditë).

Atëherë si duhet të veproni?

Mënyra më e mirë është të njoftoni ofertat tuaja tek 100oferta.com! Ja përse:

 • Tek 100oferta.com oferta juaj shfaqet para klientëve të interesuar, pra nuk konsiderohet si spam, sepse lexuesit e 100oferta.com janë të interesuar për të lexuar ofertat e tregut;
 • Numri i vizitorëve në një ditë tek 100 oferta.com ka arritur mbi 4.500 dhe sipas llogaritjeve, një ofertë interesante (me titull të qartë, çmim, foto, video, tekst të qartë, adresë të saktë) shihet rreth 2000 herë dhe lexohet 200 herë vetëm ditën e parë të publikimit;
 • 100oferta.com është një website me oferta të klasifikuara sipas kategorive dhe e strukturuar në mënyrë perfekte, kështu që motorët e kërkimit të internetit si Google e kanë shumë të thjeshtë të shfaqin njoftimin tuaj prej 100oferta.com, sesa prej faqes suaj të internetit apo të Facebook (Provojeni!);
 • Tek 100oferta.com ne jemi të përkushtuar për cilësinë e funksionimit të çdo kërkese nga vizitorët dhe punojmë çdo ditë që numri i vizitorëve të rritet dhe cilësia e funksionimit të 100oferta.com të përmirësohet vazhdimisht;
 • Ju keni mundësi që t’i menaxhoni shumë lehtë ofertat dhe njoftimet nga paneli, ndryshe nga faqja juaj e internetit apo ajo e Facebook;
 • Por mbi të gjitha një faqe interneti sado e thjeshte ka shpenzimet e saj që minimumi shkojnë 200 Euro në vit, pa përfshirë këtu asnjë optimizim, ndërsa tek 100oferta.com na lini gjithçka ne për ta optimizuar dhe thjesht njoftoni ofertat tuaja FALAS.

 

Përse duhet të harxhoni aq shumë kohë dhe para për një rezultat, që nuk i kalon më shumë se 5 vizitorë në ditë në faqet tuaja, ndërkohë që me optimizimin e 100oferta.com suksesi është i sigurt.
Gjithsesi, nëse ju doni që ta ndërtoni dhe zhvilloni faqen tuaj, 100oferta do të jetë partneri juaj më i mirë: ju mund të linkoni brenda njoftimit apo ofertës që publikoni tek 100oferta.com faqen tuaj të interentit, faqen e Facebook, video në Youtube, apo diçka tjetër. Për gjithçka jemi të preokupuar t’ju ndihmojmë, duke ju konsideruar partnerë.

Nëse kërkoni ndihmë për diçka specifike për faqen tuaj të internetit, optimizimin e saj, apo faqen tuaj të Facebook, mos hezitoni të komentoni këtu, apo të na shkruani tek info@100oferta.com

2 Përgjigje tek “Si të rrisni numrin e fansave, vizitave nëpërmjet 100oferta.com”

 1. Pershendetje,

  une kam publikuar disa oferta tek ju, po kam edhe nje faqe interneti qe dua te kete me shume lexus. Nuk e kuptoj shume mire c’dmth. “optimizim” i faqes internetit. Per ca duhet? Ca te mire sjell?

  • Agim pershendetje,
   Optimizimi i nje website (faqe interneti) sherben qe faqen tuaj ta shohin sa me shume vizitore dhe pikerisht ata qe ju synoni. Qe faqja juaj te mos mbetet e strukur aty, ne nje cep te botes se madhe te internetit me me shume se 1 miliarde faqe, juve ju duhet te plotesoni disa kerkesa nga motoret e kerkimit si Google dhe te keni parasysh disa hapa te thjeshte qe mund t’ju cojne drejt shtimit te synuar te vizitoreve. Per t’ju ndihmuar me disa keshilla te thjeshta, ju lutem na shkruani adresen e faqes suaj dhe nje pershkrim te shkurter per funksionimin dhe administrimin tek info@100oferta.com.
   Faleminderit!

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të përdorur

  by në 15/09/2017 - 1 Komente

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  by në 15/09/2017 - 0 Komente

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Si të blesh makina në ankand

  by në 14/10/2017 - 0 Komente

  Ka shumë mënyra për të blerë një makinë në Evropë, por kur bëhet fjalë për blerje të zgjuara me çmime sa më të lira një nga mënyrat më të mira është ajo e ankandit. Ankandi në internet ndryshon nga ankandi i zakonshëm i makinave, por disa nga rregullat bazë janë të njëjta. Duhet të regjistroheni […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - 0 Komente

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Cila është më e mira nga makinat e përdorura?

  by në 31/08/2017 - 0 Komente

  Kompania prestigjoze e testimit të makinave Dekra ka vlerësuar 15 milion inspektime të automjeteve. Kur ble një makinë të përdorur, ka edhe shumë rreziqe. Për shembull, vlerësimi i kostove për mirëmbajtjen e vazhdueshme: Sa është rreziku për blerjen e një makine që ka përshkuar 100,000 kilometra? A ka nevojë për shërbime në kutinë e shpejtësisë, […]

total