Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Shitet City Park, ankandi fillon nga 24.48 milionë Euro

Lajme-Treg 17/02/2015

Qendra e njohur tregtare, City Park, ka dalë në shitje. Shoqëria përmbarimore Executores Litium ka njoftuar nëpërmjet njoftimit në media shitjen e godinës  prej 13.645 metra katrorë dhe truallit.

Ankandi do zhvillohet më 4 mars dhe çmimi me të cilin do të nisë ankandi është 24.480 milionë euro.

Qendra tregtare u inaugurua në dhjetor të vitit 2009.

1059 herë e lexuar, 1 herë sot

  

  • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

    by në 29/09/2018 - 0 Komente

    ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

  • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

    by në 29/09/2018 - 0 Komente

    Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

20 shitjet e fundit

total