Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Gjeneva Motor Show 2015

Bota e makinave 12/03/2015

Gjeneva Motor Show 2015 është i pari panair i madh i makinave për këtë vit dhe nuk i zhgënjeu aspak vizitorët.

Dominuan markat legjendare si Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, por u prezantuan edhe koncepte të reja që premtojnë me inovacion dhe dizajn të guximshëm.

panairi i makinave 1 panairi i makinave 2 panairi i makinave 3 panairi i makinave 4 panairi i makinave 5 panairi i makinave 6 panairi i makinave 7 panairi i makinave 8 panairi i makinave 9 panairi i makinave 10 panairi i makinave 11 panairi i makinave 12 panairi i makinave 13 panairi i makinave 14 panairi i makinave 15

Nuk ka tag

1114 herë e lexuar, 1 herë sot

  

  • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

    by në 29/09/2018 - 0 Komente

    ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

  • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

    by në 29/09/2018 - 0 Komente

    Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

20 shitjet e fundit

total