Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Partner me 100oferta.com!

Produkte nga 100oferta.com 20/04/2015

Nëse menaxhoni një faqe interneti, ju mund të bëheni partner me 100oferta.com, duke shkëmbyer baner.

Ne inkurajojmë faqet shqiptare të internetit, edhe nëse trafiku i tyre është më i vogël se ai i 100oferta.com, sidomos projektet interesante dhe unike nga të rinj dhe të apasionuar në fushën e IT. (përjashtim bëjnë faqet gjeneratore dhe ato që vendosin reklama Adsense) 

Tek 100oferta.com ju mund të reklamoni faqen tuaj nëpërmjet një baneri (format JPG, PNG).

Ne do të marrim në shqyrtim kërkesën tuaj dhe do t’ju propozojmë një marrëveshje në varësi të cilësisë së faqes suaj, pozicionit dhe afatit të kërkuar.

Në shkëmbim, ju mund të përdorni këto banera me kodet përkatës:

 1. Baner me permasa 468 x 60 px

2. Baner me permasa 300 x 170 px

3. Baner me permasa 125 x 125 px

4. Baner me permasa 555 x 280 px

Për baner me përmasa të tjera, apo për pyetje dhe sqarime të mëtejshme ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.

 

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  by në 29/09/2018 - 0 Komente

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  by në 29/09/2018 - 0 Komente

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

total