Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth zava

  • Anëtarësuar në: 13/07/2016

Përshkrimi

IMG_20180726_171151

3,000 LEK

Garsonjere ne Sarande

Garsonjere per 2 deri ne 3 veta.30 mije leke te vjetra nata. Zene nga data 16 gusht deri ne 26 gusht.Cmimi I diskutueshem deri ne […]

410 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_20180731_152317

3,500 LEK

Apartment per pushime

Apartament per pushime ne behar. Permban 1 krevat tek dhe 1 krevat dopio. Per 3 veta. Cmimi:35 mije leke. Pamje e mrekullueshme e Sarandes. Shtepia […]

215 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_20180731_153415

3,500 LEK

Apartment me qira per behar

Apartment me qira per pushuesit, per behar. Per 3 veta. Cmimi:35 mije leke nata. Pamje mahnitese e Sarandes. Shtepi me kopesht dhe gjelberim. 3 krevate […]

214 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta