Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth YM

  • Anëtarësuar në: 09/01/2018

Përshkrimi

80,000 €

Lokal per shitje Yzberisht

Rruga “Thoma Haxhaj” Yzberisht shitet lokal me siperfaqe te shfrytezueshme 68 m2. Ka 2 banjo dhe oxhakun per furre buke. Cmimi 80.000 Euro – i […]

181 herë e lexuar, 1 herë sot