Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Xhuljeta Prifti

  • Anëtar që në: 08/10/2016

Përshkrim

Kontakto! €

Ofroj riparime pajisje elektroshtepiake dhe riparime hidraulike

Ofrojme riparim pajisje elektroshtepiake , si dhe riparime hidraulike. Riparimet elektroshtepiake mund te kryhen ne shtepine tuaj, dhe vetem kur eshte e nevojshme do te […]

është lexuar 214 herë (0 herë sot)

58,000 €

Ambient Biznesi tek pallati “Galeria e Tiranes”

Ambienti ka siperfaqe 28 m². Pozicioni shume i pershtatshem per aktivitet. Ndodhet tek pallati “Galeria e Tiranes” , me pamje nga rruga kryesore ne te […]

është lexuar 2247 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj hidraulik

Kerkoj te punesoj hidraulik. Personat duhet te kene shkollimin perkates dhe mundesisht eksperience ne profesion.Te jene te perkushtuar , dhe fleksibel ne orar pune. Mosha […]

është lexuar 410 herë (0 herë sot)

18,000 LEK

Garsonier me Qera Qyteti Studenti Tirane

Ne “Qyteti Studenti” , prane “Poligoni i Qitjes “, jap garsoniere me qera . Garsoniera ndodhet ne katin e trete te nje vile dhe eshte […]

është lexuar 495 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj teknike riparim pajisje elektroshtepiake

Kerkoj te punesoj teknike per “Riparim pajisje elektroshtepiake” Personat ne fjale duhet te kene mbaruar shkollen profesionale perkatese dhe mundesisht te kene eksperince ne kete […]

është lexuar 408 herë (0 herë sot)