Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Xhorxho

  • Anëtarësuar në: 28/06/2017

Përshkrimi

Volvo-V-50----20-nafte (4)

4,200 €

Volvo V50 2.0 nafte, viti 2005

Shitet makina Volvo V50 , 2000 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Kamio manuale,komanda te timoni, sensor parkimi, sediljet e pastra […]

118 herë e lexuar, 1 herë sot