Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth xhike

  • Anëtarësuar në: 28/02/2016

Përshkrimi

25188248_1576535749050071_486543050_n

4,800 €

Mercedes-benz C-200 Benzin-Gaz Avangard

Mercedes-Benz C-200 benzin-gaz Avangard viti 2002, full opsion. Automatike/tronik. Navigator, sensor parkimi para mbrapa, tapiceri lekure, sedilje me komanda dhe ngrohje, drita xenon, impjant origjinal.Dokumenta […]

156 herë e lexuar, 2 herë sot

22550845_1524331380937175_1764008486_o

320,000 €

Vile 3 kateshe ne shitje, prane stadiumit te ri Berat

Vile 3 kateshe bashkohore,e pershtatshme per banim dhe biznes,si shkolle private ,kopesht, hotel etj. Sip objektit 330m2 + 600 m2 oborr, lulishte. Adresa: lagja 30-vjetori […]

125 herë e lexuar, 0 herë sot