Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth xhejnis

  • Anëtarësuar në: 25/01/2017

Përshkrimi

CBDC03C1-C685-4EEF-A407-657C04BD9457

11,700 €

Shitet Touareg Benzin Gaz

Shitet volkswagen TOUAREG,3.2 v6 benzine/gaz..FULL OPSION+extra ne look.impjanti gazit eshte italian i markes lovato me solucion per zbutjen e valvulave,.kambio automatike dhe tronic,sherbimet sapo jane […]

731 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta