Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Auto Nolan

  • Anëtar që në: 09/04/2014

Përshkrim

17309101_1224234924298920_7592658080543513195_n

5,500 €

Shitet Golf 5, 1.9 nafte, manuale, viti 2007

shitet golf 5 manual 1.9 makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga gjermania makina ka 138000 km orgjinale xhama elektrik sensor shiu goma […]

është lexuar 266 herë (0 herë sot)

logo 2

10 €

Makina Me Qera Ne Rinas Nolan +355695597695

makina me qera ne rinas 0695597695 makina me qera ne shqiperi makina me qera te lira makina me qera ekonomike www.nolan.al

është lexuar 297 herë (2 herë sot)

Mercedes-C180-okazion-vetem-per-pak-dit-

3,700 €

Shitet Mercedes Benz C 180, viti 2001

Shitet makina e spoardhur nga Gjermania me dogane te paguar, ne gjendje shume te mire estetike dhe motorrike ,xhama elektrik, sendile me ngrohje ,autopilot, sensor […]

është lexuar 264 herë (0 herë sot)