Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për wincall

  • Anëtar që në: 13/09/2016

Përshkrim

headphone-of-call-center-10031847

 

Kerkojme operator outbound

KERKOJME #OPERATORE PER FUSHATA ENERGJI #LUCE / #GAS DHE #TELEFONI, -ME EKSPERIENCE MINIMALE NE #CALLCENTER PREJ 3 MUAJSH, -ME NJE ITALISHTE TE QARTE E TE […]

është lexuar 302 herë (1 herë sot)