Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për vilanikol

  • Anëtar që në: 07/11/2015
ONLINE para 1 ditë

Përshkrim

PICT0014

270,000 €

VILE 3 KATE+PAPAFINGO, Korce

ONLINE para 1 ditë

Vile tre kateshe +papafingo, viti i ndertimit 2009 e gjitha e shtruar me parket lisi,e paisur me instalime per ngrohje qendrore dhe ngrohje me dru.Dritare […]

është lexuar 1965 herë (0 herë sot)

GODINA

240,000 €

Fabrika e perpunimit te molles korce – SHITET

ONLINE para 1 ditë

Objekti eshte disa katesh dhe ka nje siperfaqe trualli prej 908 m kurse siperfaqja e ndertimit eshte 1280 m.

është lexuar 1312 herë (0 herë sot)

truall-korce

50,000 €

Shitet truall 100 m² në qendër të Korçës

ONLINE para 1 ditë

Trualli ka siperfaqe 100 m eshte ne qender te qytetit ngjitur me kopshtin Numur 10 e hipotekuar me origjine te trasheguar nga prinderit qe prej […]

është lexuar 1697 herë (0 herë sot)