Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për vila

  • Anëtar që në: 23/08/2017

Përshkrim

740441

3,000 LEK

dhoma plazhi sarande prane shetitores te qytetit

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen prane shetitores te qytetit.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona […]

është lexuar 64 herë (0 herë sot)