Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Vela Consulting

Përshkrimi

Vela Consulting - International Recruitment and Employment Services

JOB SEEKERS - Submit your application @
www.velaconsulting.al/apply

EMPLOYERS - Register your company job's @
www.velaconsulting.al/recruitment

VELA CONSULTING IS A FULL SERVICE EMPLOYMENT SOLUTION PROVIDER THAT DELIVERS FAST, HIGH QUALITY STAFFING RESULTS FOR THE BEST COMPANIES AROUND THE WORLD. OUR EXPERTS RECRUIT CANDIDATES FROM ALBANIA, ARMENIA, AZERBAIJAN, BELARUS, BOSNIA AND HERZEGOVINA, BULGARIA, GEORGIA, KAZAKHSTAN, KYRGYZSTAN, MACEDONIA, MOLDOVA, MONTENEGRO, ROMANIA, RUSSIA, SERBIA, UKRAINE AND UZBEKISTAN.

HQ Address Tirana, Albania; At Lake, Kosovars Street, next to Hotel Dynasty, Building 29, 1st Floor. Link address; goo.gl/maps/5pV9oaScReF2 - HR Manager Cell; +355672034994 | Availability; Monday - Saturday; 09:00 - 17:00

Address Tetovo, Macedonia; Blagoja Toska 107, Building 22, 1st Floor. Link address; https://goo.gl/maps/dHiVxZ4XyeH2 - Coordinator Cell; +38978251052 | Availability; Monday - Saturday; 09:00 - 17:00

Recruitment is based on trust and reputation. We treat our candidates with respect and professionalism.

Thank you for choosing to collaborate with us. You are welcome :)

16195418_784040535083183_3278262964268792660_n

 

Punësim ndërkombëtar dhe konsulencë ligjore për emigrim.

Punësim në Dubai / Abu Dhabi – UAE, Qatar, Oman, Kuwait, Bahrain, Malta, etj. Kritere : Të jeni brenda moshës 18 – 39 vjeç/e, dhe […]

155 herë e lexuar, 0 herë sot

Vela Consulting 2

 

Punësim Ndërkombëtar

Punësim Ndërkombëtar. Për më shumë informacion mbi ofertat tona, e si duhet të aplikoni, ju lutemi të klikoni në linkun e faqes ⇒ https://velaconsulting.al/punesim Për […]

434 herë e lexuar, 0 herë sot