Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Vasil Shollaj

  • Anëtarësuar në: 02/11/2017

Përshkrimi

DSC_0251

25,000 €

Makineri per Perpunim Mermeri

Kam nje makineri mermeri dhe nje makineri zmucoje. Fuqia motorrike eshte 15kw per sharren dhe 6kw per makinerine e zmucos. Makinerite jane ne gjendje shum […]

857 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta