Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për vani dafa

  • Anëtar që në: 05/02/2014

Përshkrim

111

38,000 €

Shitet Apartament ne Vlore

Apartament 2+1 91m2, Kati 5, Jug-Perendim me pamje nga deti. 3-dhoma 2-banjo 1-ballkon, termoizolim 3 minuta larg Rivieres QTU Vlore, Rr 1-maji,”Ish Parku tregtis” SHITET […]

është lexuar 11153 herë (0 herë sot)

WhatsApp Image 2017-08-26 at 9.03.20 PM

13,000 LEK

Kompjuter Monitor dhe Tavoline Kompjuteri

Super Oferte — Kompjuter +Monitor, boxe,maus,tastier + Tavoline – Asus P5KE-DELUX – Ram: 5GB – Karta Grafike: Nvidia 8500GT 512mb – PROCESORI: Intel Q9300 Core […]

është lexuar 134 herë (2 herë sot)