Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth UNITCENTER

  • Anëtarësuar në: 08/06/2016

Përshkrimi

fcbcovershkoder

 

Unitcenter shpk kerkon te punesoje Agjente Telefonike per zyren ne Shkoder

Non aspettare il momento giusto per fare le cose ,l’unico momento giusto adesso!! UnitCenter, nell’ambito della crescita immediata e’ alla ricerca di nuovi Agenti Finanziari. […]

250 herë e lexuar, 2 herë sot

i_Stock184399439

 

UUUUUUUUAAAAAUUUUUUU 60.000 lek neto+ super bonuse

UnitCenter, nell’ambito della crescita immediata e’ alla ricerca di nuovi operatori telefonici. Tutti coloro che sono interessati alla posizione devono possedere i seguenti requisiti : […]

337 herë e lexuar, 3 herë sot

kartolinafront

 

Flet shumë mirë italisht dhe di të shesësh? Unitcenter është zgjedhja e duh...

Nëse je dhe ti ambicioz për para dhe karrierë, Unitcenter është zgjedhja e duhur!!! Flet shumë mirë italisht dhe di të shesësh? Ne punësojmë vetëm […]

278 herë e lexuar, 4 herë sot

635964282443838819-_B01-_MONEY-26_S-56144279_169021

 

Deshironi te beni PARA? Kliko per me shume…

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, […]

428 herë e lexuar, 5 herë sot

TSaIE3cNreospJW

 

UnitCenter shpk kerkon Konsulente Telefonike per zyren ne Fier

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, […]

183 herë e lexuar, 2 herë sot

TSaIE3cNreospJW

 

Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonus...

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, […]

350 herë e lexuar, 7 herë sot