Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Trajnimi Im

Përshkrimi

KURSE ONLINE/ZYRE

PER PROGRAME KOMPJUTERIKE FINANCIARE:

1.ALPHA BUSINESS
2.ALPHA START
3.ALPHA FARMACI
4.ALPHA WEB BUXHETOR
5.ALPHA BUSINESS
6.FINANCA 5

KURSE ONLINE NE CDO QYTET TE SHQIPERISE

Orare:
E Hene - E Shtune
10.00-14.00 dhe 16.00-22.00

Tel: 0684868595
Web: www.trajnimiim.com

8.AWB LOGO WEB

25,000 LEK

ALPHA WEB BUSINESS-KURSE

KURSE NE ZYRE DHE ONLINE PROGRAME KOMPJUTERIKE FINANCIARE Kurse per: 1.ALPHA WEB BUSINESS. Biznese te mesme dhe te medha 2. ALPHA WEB START. Biznese te […]

132 herë e lexuar, 0 herë sot

21 Alpha Web Buxhetor logo

20,000 LEK

KURSE ALPHA WEB BUXHETOR

ALPHA WEB BUXHETOR Kurset zhvillohen ne disa nivele: A1,A2,B1,B2,C1,C2 KURSE NE ZYRE DHE ONLINE Program informatik për administrimin e institucioneve buxhetore si ministritë, bashkitë, drejtoritë […]

122 herë e lexuar, 1 herë sot

2. KURSE PER ALPHA BUSINESS

20,000 LEK

ALPHA BUSINESS – KURSE

KURSE NE ZYRE DHE ONLINE 1.ALPHA BUSINESS 2.ALPHA START Rekomandohet per trajnime ne zyre per individet te cilet banojne ne qytetet Vlore,Fier,Lushnje,Berat,Gjirokaster,Himare,Sarande. Individet e tjere […]

148 herë e lexuar, 1 herë sot