Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Toni Ciles

  • Anëtarësuar në: 15/11/2017

Përshkrimi

IMG-20180121-WA0001

3,200 €

Renault Scenic, Viti 2004, 1.9 Nafte

Shitet:Renault Scenic Viti:2004 Me targa Shqiptare “AA” dhe taksa te paguara deri ne shtator 2018.Kambio Manuale 1.9 Nafte 200 mij KM.Cmimi 3200€ i Diskutueshem.

116 herë e lexuar, 0 herë sot

23602134_10214866402642483_1837536300_n

2,500 €

MERCEDES BENZ E 220 CDI/VITI 99/AUTOMATIKE

Mercedes Benz viti 1999, makina ka 1 vit ne Shqiperi, me dokumenta te rregullta te prera per 1 vit, kambio automatike dhe te gjitha sherbimet […]

436 herë e lexuar, 1 herë sot