Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Tirana Real Estate

Përshkrimi

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :
SHITJE, BLERJE, QERA

Integritet,ndershmeri dhe njohuri te cilave mund ti besoni!

a 1

65,000 €

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1. Apartament 1+1+1WC+1blk, me siperfaqe 65 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e […]

118 herë e lexuar, 0 herë sot

a 31

500 €

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte e shtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi. […]

123 herë e lexuar, 0 herë sot

M 3

140,000 €

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Liqeni Artificial.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Liqeni Artificial. Apartament 2+1+ 2WC+1bllk, me siperfaqe 118 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin […]

236 herë e lexuar, 0 herë sot

s 1

350 €

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok.

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament me siperfaqe 51 m2, eshte i shtruar ne pllake. Apartamenti organizohet ne […]

154 herë e lexuar, 0 herë sot

image_14

1,500 €

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshti...

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament 3+1+dhome gatimi+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 200m2 dhe verande me siperfaqe […]

138 herë e lexuar, 0 herë sot

1

1,100 €

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, I shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje […]

121 herë e lexuar, 0 herë sot

K 2

320 €

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 74 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne […]

265 herë e lexuar, 1 herë sot

d 2

250 €

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero ...

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet. Ambient me siperfaqe 70m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin […]

125 herë e lexuar, 0 herë sot

a 1

65,000 €

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1. Apartament 1+1+1WC+1blk, me siperfaqe 65 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e […]

142 herë e lexuar, 0 herë sot

D 1

85,000 €

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu...

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 115 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin […]

137 herë e lexuar, 0 herë sot