Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Theofan Papavangjeli

  • Anëtarësuar në: 02/06/2016

Përshkrimi

20161029_110720

27,000 €

OKAZION!!! Vlore, shitet apartament 1 + 1

Vlore,perballe shkolles se muzikes, prane qendres, shitet apartament, kati VI banimi, ashensor, 74 m2, 1 dhomë, aneks, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, ballkon, e pa mobiluar, […]

2064 herë e lexuar, 0 herë sot

2018-01-04-PHOTO-00000152

75,600 €

OKAZION!!! Vlore, shitet dyqan 54 m2

Dypani ndodhet tek rruga qe lidh rrugen e shkolles se muzikes me ish – Shtepine e Oficerave, jane 54 m2, pa kollona, shitet ose edhe […]

192 herë e lexuar, 0 herë sot

20161106_163542

1,700 €

OKAZION!!!! shes A-Class

shes Mercedes Benz A class, Ngjyre gri metalizzato, 5 Porta, Prodhim i vitit 2000 me targe Shqiptare, ne gjendje te mire si motorrike dhe xhenerike, […]

1844 herë e lexuar, 0 herë sot