Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për themi adhami

  • Anëtar që në: 20/05/2015

Përshkrim

pamja nga veranda

230,000 €

Vile në shitje, brenda kompleksit turistik, tek pishat e buta Kavaje

Vendi eshte shume i qete, deti eshte 100 m afer shkohet me rroba banje nga vila , vila eshte ne nje fshat me 40 vila […]

është lexuar 175 herë (2 herë sot)

Furra

5,500 LEK

Sobe gatimi incaso

Sobe gatimi incaso ne gjendje pune me 2 vatra gaz dhe 2 korent. Aksesoret e vatrave te gazit dhe lidhjes me bombulen jane gjendje. Shoqerohet […]

është lexuar 317 herë (5 herë sot)

Gurrorja

 

Objekt gurrore – Jepet me Qera/Shitet

Disponoj nje gurrore ne zonen e Gramshit ngjitur me rrugen automobilistike Gramsh – Korce,ne vendin e quajtur Bratile, te paisur me leje minerare shfrytezimi, me […]

është lexuar 1498 herë (1 herë sot)

Pamje ballore

390,000 €

Shiten Bar Restorant, Hotel & Ambjente te tjera – Gramsh

Disponoj dy kate te ish Hotel Turizmit ne Gramsh. Kati i pare perbehet nga ambjente sherbimi si dyqane, zyra etj., kurse kati i dyte perbehet […]

është lexuar 10481 herë (1 herë sot)