Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth tatjana

  • Anëtarësuar në: 28/02/2012

Përshkrimi

Agjensi Imobiliare shitje blerje qera tok troje prona t epatundshme eksperianc ne trege
qe nga viit 1992 punoi me okazione

520,000 LEK

Shitet apartament 1+1 Mbrapa Shkolles Sabaudin Gabrani tek 21 dhjetori

Super Okazion per zonen shitet apartament 1+1 kati i 5 ndertim i vjeter i parregulluar shtes kati i pa banuar sip 52 m2 cmimi 52 […]

109 herë e lexuar, 0 herë sot

0-02-05-9df4c236d76e68ef2c1da80f8b31c13d6c25daef62bd661ad7153a376ccbf065_full

90,000 €

Shitet dyqan Parukeri, pallatet Kika, Komuna e Parisit

Shitet nje dyqan parukerie i kompletuar ndodhet ne kate te pare me sip 32 m2 si dhe kate te dyte me shkalle ka fuksionuar parukeri […]

107 herë e lexuar, 0 herë sot

77a9ce8c-51d7-444a-920f-e1a0055163ce

27,000 LEK

Jepet me qera apartament 2+1 kati i 5 ndertim i ri

Jepet me qera apartament 2+1 kati i 5 ndertim iri jepet bosh vetem me Guzhin gatimi cmimi 27000 lek orintemi i hyrjes veri lindje e […]

138 herë e lexuar, 0 herë sot