Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Studio Kryemadhi Ligjore dhe Real Estate

  • Anëtarësuar në: 21/05/2016

Përshkrimi

WhatsApp Image 2017-08-01 at 14.53.55 (1)

40,000 LEK

Jepet me qira ambjent biznesi.

Jepet me qira ambjent biznesi. Adresa: Prane Ora News, Porcelan. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor. […]

37 herë e lexuar, 0 herë sot

WhatsApp Image 2017-07-31 at 13.37.05 (1)

25,000 €

Okazion, shitet Apartamenti 2+1, Durres.

Shitet Apartament 2+1 ne Durres. Adresa: Prane Hotel Iliria te Plepat, Durres. Shitet Apartamenti i ndodhur ne pallatin arab i perbere nga nje kuzhine, nje […]

72 herë e lexuar, 0 herë sot

WhatsApp Image 2017-07-28 at 13.11.00

70,000 €

Shitet Apartament 2+1 tek liqeni Artificial

Shitet Apartament 2+1 tek liqeni. Adresa: Liqeni Artificial i Tiranes, Prane Kopshtit Zoologjik Shitet apartamenti 2+1 i vendosur ne katin e pare banim te nje […]

104 herë e lexuar, 0 herë sot

WhatsApp Image 2017-07-08 at 11.32.06

85,000 €

Shitet Apartament 2+1.

Shitet Apartament 2+1. Adresa: Prane Ora News, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor. Eshte […]

94 herë e lexuar, 0 herë sot

DSCF8773

70,000 €

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1. Adresa: Rruga Besim Alla, Prane kompleksit Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati 9 katesh me ashensor. Eshte i […]

86 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Kerkohet inxhinier elekttrik.

Kerkohet inxhinier elekttrik. Kandidati duhet te plotesoje keto kritere: 1. Arsimi ne fushen perkatese inxhinieri elektrike. 2. Pervoje pune ne objekte per punimet elektrike 3. […]

66 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Ofrohet vend pune.

Kerkohet operator/e per gjuhen angleze. Kandidati/ja duhet te zoteroje keto cilesi: – Te dije anglisht mbi nivelin mesatar, – Aftesi te mira komunikuese dhe telemarketingu. […]

102 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Shitet Njesi

Shitet Njësi,86 m2 Adresa:Plazh,Durrës Ofrohet për shitje njësi me sipërfaqe prej 86 m2. Prona ndodhet në zonën e “Shkëmbit të Kavajës” në Durrës. Njësia është […]

416 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Shitet Njësi,86 m2

Shitet Njësi,86 m2 Adresa:Golem,Kavajë Ofrohet për shitje njësi me sipërfaqe prej 177 m2. Prona ndodhet në zonën e Golemit, në Durrës. Njësia është e vendosur […]

388 herë e lexuar, 0 herë sot

15302517_1038988716212396_163606055_o-835x467

2,100,000 LEK

Shitet truall 300 m2,Gjirokaster

Shitet truall 300m2,Gjirokaster Adresa: LAgjia Pllake,rruga “17 Nentori”,Gjirokaster. Shitet tuall ndertimi ne qytetin e Gjirokastres, me nje siperfaqe prej 300m2 dhe me siperfaqe rruge.Trualli eshte […]

429 herë e lexuar, 2 herë sot

Faqe 1 nga 51 2 3 5