Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për ste

  • Anëtar që në: 04/11/2016

Përshkrim

 

Jepet me qera kati 2 i nje magazine ne vlore

Jepet me qera kati 2 i nje magazine ne vlore me siperfaqe 750 meter katror plus 450 meter katror oborr i rethuar me mur. Per […]

është lexuar 26 herë (0 herë sot)

IMG_20161021_214616

Kontakto! LEK

Mobilje te perdorura Zvicerjane

Mobilje dhe cdo gje tjeter te perdorura qe ju duhet per shtepite zyrat lokalet tuaja te importuara nga zvicra shume te bukura dhe cilesore. Na […]

është lexuar 469 herë (0 herë sot)