Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Standart

  • Anëtarësuar në: 14/11/2016

Përshkrimi

4,000 €

Fiat 16/ viti 2008

Shes makinen ne gjendje te mire dhe me dokumentacion te plote dhe te rregullt makina ka 168 520 km

545 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta