Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Soni2019

  • Anëtarësuar në: 08/10/2018

Përshkrimi

320 €

Iphon 7,galaxy s8 dhe s8 +

Kam 3 telefona….iphon 7 roz gold 32 giga..galaxy s8 i zi 64 giga ram 4,dhe galaxy s8+ 64 giga ram 4giga….te tre celularet jane te […]

138 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta