Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Sokol-83

  • Anëtarësuar në: 03/01/2018

Përshkrimi

450 LEK

Jap Shtepi me qera

Jap shtepi me qera per banim,110 metra katror,kati i pare,totalisht i mobiluar,uje 24 ore,me kondicioner.I pershtatshem per familje te madhe. Nuk pranojmë studenta.Cmimi 450 mije […]

303 herë e lexuar, 0 herë sot

25,000 LEK

Riparoj xhama të perparem të makinave

Riparoj xhama të perparem të makinave, qofshin ato yll, krisje deri në 20 cm. Gjithashtu edhe xhama furgoni dhe autobusi. Çdo I interesuar të më […]

226 herë e lexuar, 0 herë sot