Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Sokol-83

  • Anëtarësuar në: 03/01/2018

Përshkrimi

25,000 LEK

Riparoj xhama të perparem të makinave

Riparoj xhama të perparem të makinave, qofshin ato yll, krisje deri në 20 cm. Gjithashtu edhe xhama furgoni dhe autobusi. Çdo I interesuar të më […]

137 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Mundesi punesimi Call Center ne Republiken Ceke

Mundesi punesimi Call Center ne Republiken Ceke Te jene njohes te gjuhes italiane ose Gjermane + Anglisht Per te interesuarit ofrohet nje pagese e mire,per […]

194 herë e lexuar, 0 herë sot