Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ske

  • Anëtarësuar në: 13/10/2016

Përshkrimi

2016-02-11 13.04.37

185,000 €

Shitet magazin! 1250m2 toke dhe 750m2 objekt 6.5 metra i lart , dy ambjente...

Shitet magazin! 1250m2 toke dhe 750m2 objekt 6.5 metra i lart , dy ambjente zyrash , dy banjo dhe nje apartament 1+1 . Shitet dhe […]

491 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_0382

16,500 €

Shitet Audi A5 2.0 TFSI Benzin versioni ekonomik i A5 Viti 2009

Audi A5 2.0 TFSI Benzin 132 KW versioni ekonomik i A5 Viti Prodhimit 11.11.2009 me 88000 km Kambio automatike-Tronik me 9 nivele shpejtesie ,sallon lekure […]

865 herë e lexuar, 0 herë sot