Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Shpresa

  • Anëtarësuar në: 26/12/2017

Përshkrimi

IMG-20171222-WA0016

500 €

Nikon camera me ekstra blitz

Aparati vetem 2 her i perdorur me ekstra blitz vjen dhe me canten e tij

356 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta