Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth shoni

  • Anëtarësuar në: 09/11/2017

Përshkrimi

20180516_172557

42,000 LEK

Biciklete Nakamura catch 50 Intersport

Shes Nakamura catch 50 bike Intersport (japonese), e pershtatshme per cdo lloj rruge ne qytet dhe neper male, me goma hibride dhe resistente per cdo […]

497 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta