Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth shoni

  • Anëtarësuar në: 09/11/2017

Përshkrimi

20171112_155219

3,000 LEK

OKAZION, Shes Kepuce firmato ZARA MAN te sapo ardhur nga Greqia

OKAZION, Shes Kepuce firmato ZARA MAN te sapo ardhur nga Greqia, ne gjendje perfekte dhe fine, numri 42, ngjyra bezhe, klasike,shume pak te perdorura, per […]

276 herë e lexuar, 0 herë sot

20170928_183810

400 €

BICIKLET PROFESIONALE KURSI ORBEA

OKAZION!!! BICIKLETE PROFESIONALE KURSI ORBEA NE GJENDJE PERFEKTE, KARBON + ALUMIN,INOX. SHUM PAK E PERDORUR, E ARDHUR NGA SPANJA. SHITET PER ARSYE TRASFERIMI,CMIMI NGA 450 […]

322 herë e lexuar, 1 herë sot

20171109_202307

50 €

Shes Ore zvicerane LE CACHOT

OKAZION, Shes Ore ORIGJINALE Zvicerane LE CACHOT, 50M WATER RESISTANT, RRIP I ZI LEKURE 100%, Cmimi i diskutueshem.

210 herë e lexuar, 0 herë sot