Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Shitjemakinashlaika

  • Anëtarësuar në: 02/08/2017

Përshkrimi

28872483_1604458216340413_691328132216520704_o

7,200 €

Bmw seria 1 1.8 naft, viti 2008

Modeli: 118 Shitet bmw seria 1 e vitit 2008 ne gjendje perfekte motorrike estetike . Esht carbon edition ka ngjyr te bukur karboni ne diell […]

485 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_5745

3,200 €

Opel astra 1.7 shum i vecant dhe ekonomik

Opel astra 2005 1.7 tdci shum ekonomik dhe i vecant i ardhur nga italia me dogane te paguar dhe ne gjendje estetike shume te mir […]

458 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_4755

3,400 €

Ford fiesta 1.4 naft 2008

Shitet makina e tipit ford fiesta e 2008 1.4 naft me dogane te paguar me sherbime te bera vaj filtra , e thjesht per tu […]

903 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta