Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Sheslire

  • Anëtarësuar në: 20/09/2017

Përshkrimi

450 LEK

SUPER OKAZION IPHONE 6S PLUS 128 GIGA ROZ

Ne gjendje shume te mire fizike por dhe akoma me te mire pune e jap per arsye se dua te marr iphon 7(nderroj shpesh celulare).vetem […]

133 herë e lexuar, 0 herë sot

350 LEK

Kerkoj PS 4 ose PS 3 me fifa ose pro

Kerkoje nje ps 3 ose ps 4 sa me te rregullt dhe mundesisht me loje fifa ose pro(2017 ose 2018)…per lojrat e tjera kam pak […]

108 herë e lexuar, 1 herë sot

20170920_134631

5,000 LEK

Shes lire mobilje per dhome femijesh

Shes tryeze pune per femije,dollap dhome me ngjyra dhe stol te kuq 2-3 vendesh…ideale per dhoma femijesh ose ambienti si cerdhe,kopesht ose parashkollore Per vetem […]

151 herë e lexuar, 1 herë sot