Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Sheslire

  • Anëtarësuar në: 20/09/2017

Përshkrimi

450 LEK

SUPER OKAZION IPHONE 6S PLUS 128 GIGA ROZ

Ne gjendje shume te mire fizike por dhe akoma me te mire pune e jap per arsye se dua te marr iphon 7(nderroj shpesh celulare).vetem […]

269 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta