Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Shengjin

  • Anëtar që në: 24/02/2017
ONLINE tani

Përshkrim

IMG_1801

36,200 €

Shëngjin: Apartament 2+1 ,OKAZION 380€ m/2

ONLINE tani

Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamenti ndodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ri […]

është lexuar 666 herë (2 herë sot)

450,000 €

Ne fshatin Rrile te qytetit te Lezhes Shitet 15 Dylyme toke sebashku me nje...

ONLINE tani

Shitet 15 dylyme toke ne fshatin Rrile -Lezhe ne afersi me autostraden pjesen e dyte te saj ne afersi te qendes Rrile. Toka disponon cdo […]

është lexuar 189 herë (1 herë sot)