Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth shane

  • Anëtarësuar në: 18/08/2016

Përshkrimi

MERCEDES-BENZ-C220CDI-Avantgarde-SPORT-EDITION-EVO

5,000 €

Mercedes Benz C220 Avantgarde Sport Edition Evo 2005

Mercedes Benz C220 CDI 150CH kuj fuqi e vecant Avantgard Sport Edition .Motorr EVO Viti i prodhimit 06/2005 198.000Klm Sallon Lekure e zeze dhe sendiljet […]

490 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta