Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Saranda-RealEstate

  • Anëtar që në: 09/06/2017
ONLINE tani

Përshkrim

Ndertim-4-kate-ne-Sarande

130,000 €

SHITET NDERTESE 4 SARANDE

ONLINE tani

Shitet ndertim 4 kate me certifikate pronesie trualli 500m2 dhe ndertimi 180m2 ne cdo kat.Ndodhet tek hotel panorama sarande pamje ballore nga deti 0699238033 bledar.mullai@gmail.com

është lexuar 21 herë (1 herë sot)

Apartament-2-1-ne-Sarande

58,500 €

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE

ONLINE tani

Shitet apartament 2+1 me hipoteke e mobiluar me gjithcka brenda pamje e mire nga deti te Rr 5 sarande 58500 euro i diskutueshem. Mund te […]

është lexuar 6 herë (1 herë sot)

Apartament-2-1-ne-Sarande

58,500 €

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE

ONLINE tani

Shitet apartament 2+1 me hipoteke e mobiluar me gjithcka brenda pamje e mire nga deti te Rr 5 sarande 58500 euro i diskutueshem. Mund te […]

është lexuar 16 herë (1 herë sot)

-Apartament-me-Pamje-Ballore-nga-deti (2)

73,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENT ME PAMJE BALLORE NGA DETI

ONLINE tani

Apartament me siperfaqe122 m2 Ndertim i ri pallati eshte i banuar vetem me shtetas te huaj pocicion fanatastik.pllakat e shtepise nuk jane shtruar me qellim […]

është lexuar 21 herë (1 herë sot)

OKAZION-Apartament-1-1-pamje-ballore- (5)

62,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE BALLORE NE SARANDE

ONLINE tani

Shitet apartament me hipoteke (Certifikate pronesie) 1+1 80 m2 i mobiluar me gjithcka i nevojitet nje banese.Ndodhet tek hotel butrinti ne sarande vetem 30 metra […]

është lexuar 12 herë (1 herë sot)

-Truall-per-VILE-me-hipoteke

80,000 €

SHITET TRUALL PER VILE NE SARANDE

ONLINE tani

Shitet truall i pershtatshem per Vile me Hipoteke ,Leje ndertimi 3+1 Kate Rruga Butrinti 80000 euro. MUND TE NA KONTAKTONI NE NR : 0699238033

është lexuar 12 herë (1 herë sot)

Apartament-1-1-ne-Sarande

42,000 €

OKAZION SHITET APARTAMET 1+1 NE SARANDE

ONLINE tani

OKAZION apartament 1+1 75m2 me certifikate pronesie(hipoteke) i organizuar ne 1 sallon te madh me guzhine 1 tualet me dritare ventilim natyral 1 dhome gjumi […]

është lexuar 10 herë (1 herë sot)

Okazion-Aparatment-2-1-

42,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE SARANDE

ONLINE tani

Apartament 2+1 ne shitje okazion ne rrugen butrinti.Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri.I organizuar ne 2 dhoma gjumi 2 ballkon 1 […]

është lexuar 12 herë (1 herë sot)

Truall-470-m2-Per-Hotel-120000

120,000 €

OKAZION SHITET TRUALL 470 m2 NE SARANDE

ONLINE tani

Shitet truall i germuar per Hotel ose Vile 470 m2 I germuar koeficenti ndertimit 0.4 me hipoteke dhe leje ndertimi per 5+1 kate 120.000 euro. […]

është lexuar 40 herë (1 herë sot)

OKAZION-Apartament-1-1-pamje-ballore- (6)

62,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 PAMJE BALLORE

ONLINE tani

Shitet apartament me hipoteke (Certifikate pronesie) 1+1 80 m2 i mobiluar me gjithcka i nevojitet nje banese.Ndodhet tek hotel butrinti ne sarande vetem 30 metra […]

është lexuar 74 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3