Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për sadete

  • Anëtar që në: 09/06/2016

Përshkrim

50 LEK

Larje tapicerie – Pastrime Apartamentesh ,vila,fasaa xhami,tenda,zyra...

Pastrime Apartamentesh ,vila,fasaa xhami,tenda,zyra,kolltuqe,dysheke ,tapete,lokale,tapiceri automjetesh etj…….

është lexuar 105 herë (0 herë sot)

IMG-20160612-WA0027

99,000 €

Shesim Apartament tek Sky 2 përball shallvareve

Ky apartament esht 1+1 esht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mir. Ndodhet tek Sky 2 përball shallvareve ne kat te 7,ka ashensor,uje drita […]

është lexuar 5278 herë (1 herë sot)