Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth sabrino

  • Anëtarësuar në: 09/06/2016

Përshkrimi

IMG_1045

105,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 Te Zogu I Zi

Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,125m kati i 8 banim ne nje pallat 12 katesh,shume cilesore. Eshte e pajisur me certifikat pronesie. Ad,Zogu i Zi ngjitur […]

389 herë e lexuar, 3 herë sot

4

71,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E BRRYLIT, 2 BLLOQE LARG MINISTRISE SE SHEND...

Shitet Apartament 2+1, kati i 2-te, ne zone mjaft te mire dhe te qete ne zonen e Brrylit, 2 blloqe larg Ministrise se Shendetesise, pallat […]

66 herë e lexuar, 7 herë sot

IMG_1397

70,000 €

Okazion 2+1 te Orioni,Rr Dibres

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,96m kati i 2 banim ne nje kompleks super cilesore.Apartamenti ka oientim nga Lindja dhe nje sip shume te bollshem. […]

80 herë e lexuar, 4 herë sot