Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth sabrino

  • Anëtarësuar në: 09/06/2016

Përshkrimi

68,400 €

Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO ME SIP 95M, PRANE VIZION PLUSIT TE PALLATET E ARABIT. NDERTIME TE REJA, HAPESIRA DHE SHESHE TE GJELBERUARA […]

62 herë e lexuar, 0 herë sot

60,000 €

Shitet Apartament 2+1 nga Spitalet Nene Tereza

Shitet Apartament 2+1 me sip 75m, ne Rr. Niko Avrami, pallat ekzistues, kati i pare ne pallat 5 katesh, i pershatshem edhe per biznes, me […]

62 herë e lexuar, 0 herë sot

45,000 €

Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza

Shitet Aparatement 1+1 me siperfaqe 46.5m, ne zonen e Mine Pezes, prane poliklionikes nr 9, ne katin e 2 mbi biznese, ne pallat ekzistues. Apartamenti […]

103 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta