Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth roben

  • Anëtarësuar në: 13/12/2016

Përshkrimi

20170928_201042

2,500 LEK

DVD PHILIPS Agleze

Shes DVD PHILIPS e ardhur nga Anglia por ne gjendje te shkelqyer.me pult dhe kreher.shitet per arsye mosperdorimi.cimimi i arsyeshem 2500 lek te reja por […]

13 herë e lexuar, 0 herë sot

20170928_183810

500 €

Biciklete Kursi Orbea

Okazion, Biciklete Kursi Orbea e ardhur nga Spanja.Ne gjendje perfekte. shum pak e perdorur. Ngjyre e bardhe. trupi alumin, piruni carbon.shum e lehte ne perdorim […]

54 herë e lexuar, 1 herë sot