Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Rigona

  • Anëtarësuar në: 21/05/2016

Përshkrimi

images

 

KERKOJME TEKNIKE TE PROCESEVE TEKNOLOGJIKE TE INFORMACIONIT.

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne suport teknik, back office dhe mirembajtjen […]

456 herë e lexuar, 4 herë sot

images

 

Cerchiamo personale nel settore delle Telecomunicazioni

Azienda Leader nel settore dei servizi qualitativi B to B, Multiservis Center HD in collaborazione con il suo partner Sielte S.p.A. , Leader in italia […]

144 herë e lexuar, 1 herë sot

 

Help Desk

MUNDESI PUNESIMI Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ Help Desk ”, aktivitet qe konsiston ne planifikimin dhe koordinimin e takimeve per nderhyrjet teknike […]

80 herë e lexuar, 3 herë sot