Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ridi 1988

  • Anëtarësuar në: 29/09/2017

Përshkrimi

IMG_1920

100,000 LEK

Shesim kolltuqet e lokalit

shiten kolltuqet e lokalit per arsye te riaredimit. jane ne gjendje shume te mire. nuk kane asnje demtim apo carje te lekures. te pershtateshme dhe […]

81 herë e lexuar, 0 herë sot