Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth resalb

  • Anëtarësuar në: 20/08/2015

Përshkrimi

 

Pastruese/Ndihmese Rrobaqepese

Kerkohet nje vajze/zonje per pastrim te zyrave dhe ndihmese rrobaqepese (pa eksperience) ne rast nevoje. Mosha: 18-45 vjec Preferohet te flase italiasht Tel: 0675147023

275 herë e lexuar, 0 herë sot

150 €

MAKINE QEPESE PROFESIONALE

Shitet makine qepese, ne gjendje te mire pune. Per perdorim profesional, me nje tegel. Per me shume kontakt: 0675147023

360 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Ofroj pune Babysitter

Kerkoj nje kujdestare per nje femije 5 muajshe per nje familje me banim ne Durres. Personi duhet te kete shkollim dhe/ose experience. Te zoteroje shume […]

503 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta