Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth renovatio shpk

  • Anëtarësuar në: 14/04/2018

Përshkrimi

operatore

 

RENOVATIO SHPK ofroj vend pune operator telefonike me page 300 LEK ORA NETO...

1. Renovatio shpk kerkon operator telefonike. Ofron kompensim me 300 lek ora neto dhe komisione me te larta ne treg. Kandidatet duhet te flasin rrjedhshem […]

1380 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta