Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth rajmondadashi

  • Anëtarësuar në: 04/12/2017

Përshkrimi

IMG_0938

37,000 €

Shitet Apartament 1+1 ne Allias

Shitet Apartament 1+1 me sip 54m, prane Big Market, ne Allias, ne katin e 3 i, i mobiluar dhe i pajisur me hipoteke. Ap ndodhet […]

78 herë e lexuar, 2 herë sot

69,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 98m, ne rrugen Gjergj Legisi, ne zonen e Laprakes. Ndertim i ri, i pasjiur me ashensor, kati i 4, 2 […]

79 herë e lexuar, 4 herë sot

64,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne Selite te Irfan Tomini

Shitet Apartament 2+1 me sip 114m, plus shtese 2 dhoma te vogla dhe tualet, per te cilen per shtesen eshte kryer aplikmi per hipotekim. Ap […]

74 herë e lexuar, 2 herë sot