Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth rajmondadashi

  • Anëtarësuar në: 04/12/2017

Përshkrimi

63,980 €

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku te Pallatet e Trebickes. Ap ka nje sip 91.4m, ndodhet ne katin e 4, ku orientohet ne drejtim Lindje-Perendim, perfekte […]

89 herë e lexuar, 3 herë sot

9,500,000 LEK

Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen e Durresit

Shitet Dyqan ne Rrugen e Durresit ne rruge kryesore, 37m2, i pajisur me hipoteke. Dyqani eshte i organizuar pjesa e dyqanit plus nje banjo dhe […]

68 herë e lexuar, 1 herë sot

140,000 €

Shitet Super Duplex ne rrugen Dritan Hoxha

Shitet Duplex kati i 3 dhe i 4 me shkalle te brendshme,ne nje ndertese 4 kateshe ku 2 katet e para jane dyqane, punime moderne, […]

75 herë e lexuar, 1 herë sot